Navigácia

Zoznam tried

Názov
0.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Tatiana Blašková
1.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Martina Marčinová
Učebňa Miestnosť č. A0-12
2.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Ján Marčin
Učebňa Miestnosť č. A1-27
2.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Martina Jurecová
Učebňa Miestnosť č. A0-15
3.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Zuzana Kaščáková
Učebňa Miestnosť č. A1-28
3.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Mariana Stachurová
Učebňa Miestnosť č. A1-26
4.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Viera Sidorjaková
Učebňa Miestnosť č. A1-31
5.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Patrícia Bučková
Učebňa Miestnosť č. CĽ-68
5.B Rozvrh
Triedny učiteľ PaedDr. Natália Teniková
Učebňa Miestnosť č. CĽ-69
5.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Eva Trucková
Učebňa Miestnosť č. A0-14
5.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. František Maxin
Učebňa Miestnosť č. V-46
5.E Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Ján Kavuľa
5.F Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Anna Tarcalová
Učebňa Miestnosť č. A0-13
6.A Rozvrh
Triedny učiteľ PaedDr. Janka Tulenková
Učebňa Miestnosť č. CP-75
6.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Martin Marcinov
Učebňa Miestnosť č. CP-76
6.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Blanka Uchaľová
Učebňa Miestnosť č. B1-50
6.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Petra Bľandová
Učebňa Miestnosť č. B0-40
7.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Helena Labašová
Učebňa Miestnosť č. CP-74
7.B Rozvrh
Triedny učiteľ Ing. Ján Karol
Učebňa Miestnosť č. CĽ-71
7.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Anton Bača
Učebňa Miestnosť č. B0-45
7.D Rozvrh
Triedny učiteľ Ing. Jozef Fecko
Učebňa Miestnosť č. A0-17.1
8.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Júlia Hriceková
Učebňa Miestnosť č. C0-65
8.B Rozvrh
Triedny učiteľ RNDr. Michal Smoliga
Učebňa Miestnosť č. B0-44
8.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Mária Karchová
Učebňa Miestnosť č. B0-43
8.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Monika Danková
Učebňa Miestnosť č. B1-53
9.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Štefánia Pillárová
Učebňa Miestnosť č. C0-64
9.B Rozvrh
Triedny učiteľ Ing. Štefan Švec
Učebňa Miestnosť č. C0-66
9.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Zuzana Židišinová
Učebňa Miestnosť č. B1-51
9.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Mária Vančíková
Učebňa Miestnosť č. B1-52
9.E Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Jana Micheľová
Učebňa Miestnosť č. A0-13

© aScAgenda 2018.0.1074 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 13.11.2017

Novinky

Kontakt

  • Základná škola v Malcove
    Malcov č. 16,
    08606 Malcov
  • 054/488 2123

Fotogaléria